-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ADAPTER USB 3.0 DO DYSKÓW Y-1039-EU uDrive SATA I, SATA II, SATA III UNITEK
Symbol:
Y-1039-EU
77.00
77.00
77.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.252 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4894160003768 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
Y-1039-EU to adapter USB 3.0 do SATA III marki UNITEK umożliwiający podłączenie dysków 2.5" i 3.5" HDD/SSD do komputera. Oferuje transfer danych do 5 Gb/s oraz wsparcie UASP, które znacząco przyspiesza odczyt i zapis danych. Zasilanie 12V zapewnia stabilną pracę, a plug-and-play umożliwia szybkie uruchomienie bez instalacji sterowników.
| Seria: | uDrive |
| Obsługiwane dyski twarde: | SATA I - 2.5 " / 3.5 " , SATA II - 2.5 " / 3.5 " , SATA III - 2.5 " / 3.5 " |
| Obsługiwane napędy optyczne: | ![]() |
| Wyjście: | USB 3.0, wtyk A - 5 Gbps |
| Wskaźniki LED: | Zasilanie |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC, 2 A (zasilacz w komplecie) |
| Materiał: | Plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.012 kg |
| Wymiary: | 73 x 30 x 14 mm |
| Długość przewodu: | 80 cm |
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
Konsorcjum Fen sp. z o. o.
Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
gpsr@fen.pl
Osoba odpowiedzialna
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci
