-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ADAPTER USB 3.0 DO DYSKÓW Y-1096 SmartLink Manta SATA I, SATA II, SATA III UNITEK
Symbol:
Y-1096
45.00
45.00
45.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.062 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4894160034014 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
Y-1096 to adapter USB 3.0 do SATA III marki UNITEK przeznaczony do podłączania dysków 2.5" HDD/SSD do komputera. Oferuje transfer danych do 5 Gb/s oraz wsparcie UASP, co przyspiesza pracę i kopiowanie plików. Funkcja plug-and-play oraz automatyczny tryb uśpienia zapewniają wygodne i energooszczędne użytkowanie przy backupie i rozszerzaniu pamięci.
| Seria: | SmartLink Manta |
| Obsługiwane dyski twarde: | SATA I - 2.5 " , SATA II - 2.5 " , SATA III - 2.5 " |
| Obsługiwane napędy optyczne: | ![]() |
| Wyjście: | USB 3.0, wtyk A - 5 Gbps |
| Wskaźniki LED: | Transfer danych |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | USB-A - 5 V DC |
| Materiał: | Plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.026 kg |
| Wymiary: | 71 x 41 x 9 mm |
| Długość przewodu: | 30 cm |
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Osoba odpowiedzialna
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci
