-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AKUMULATOR DO TESTERÓW CCTV BAT-I51 7.4 V DELTA TESTER
Symbol:
BAT-I51
78.00
78.00
78.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.118 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902887101366 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
Akumulator Li-Ion
7.4V 3350mAh do testerów kamer - podtrzymuje zasilanie urządzenia i pozwala pracować w terenie bez stałego źródła prądu.
| Napięcie znamionowe: | 7.4 V |
| Pojemność akumulatora: | 3.35 Ah |
| Napięcie ładowania akumulatora: | max. 8.4 V |
| Typ akumulatora: | Li-Ion |
| Kompatybilność: |
|
| Wymiary: | 75 x 40 x 21 mm |
| Waga: | 0.105 kg |
| Producent / Marka: | DELTA TESTER |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Osoba odpowiedzialna
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci