-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
CZYTNIK KART PAMIĘCI SD/MICRO SD R1018E01 UNITEK
83.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.066 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4894160055651 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
UNITEK R1018E01 to czytnik kart SD/microSD z podwójnym złączem USB-C/USB-A, przeznaczony do szybkiego zgrywania danych w terenie i w biurze. Obsługuje karty SD 4.0 UHS-II z transferem do 312 MB/s i umożliwia jednoczesny odczyt/zapis z kart SD oraz microSD. Interfejs pracuje z prędkością do 5 Gb/s i jest zgodny także z Thunderbolt 3/4. Urządzenie działa w trybie plug-and-play bez sterowników i nie wymaga dodatkowego zasilania, a dioda LED sygnalizuje pracę. Czytnik współpracuje z systemami Windows, macOS, Linux, Android i iPadOS.
| Złącze zewnętrzne: | 1 x USB-C + Adapter USB-C / USB-A |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | Windows, ChromeOS, macOS, Linux |
| Szybkość transmisji: | ≤ 5 Gb/s @ USB , ≤ 312 MB/s @ SD / microSD |
| Obsługiwane karty pamięci: | SD (Secure Digital), microSD - SDHC, SDXC |
| Wybrane cechy: | Plug & Play |
| Kolor: | Szary |
| Zasilanie: | USB-C |
| Waga: | 0.035 kg |
| Wymiary: | 55 x 35 x 13 mm |
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Osoba odpowiedzialna
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
- Producenci