-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
DATA BLOCKER A1055ABK01 USB-C/USB-C 2 SZT. UNITEK
52.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.028 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4894160059505 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
A1055ABK01 to Data Blocker USB-C marki UNITEK (zestaw 2 szt.), który blokuje transmisję danych podczas ładowania w miejscach publicznych, chroniąc urządzenia przed wyciekiem danych i złośliwym oprogramowaniem. Obsługuje szybkie ładowanie do 240 W (48V/5A), zapewniając wydajne zasilanie bez ryzyka. Kompaktowa konstrukcja i szeroka kompatybilność z urządzeniami USB-C sprawiają, że jest to praktyczne rozwiązanie w podróży i codziennym użytkowaniu.
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Rodzaj złącza: | Przejście : Wtyk USB-C / Gniazdo USB-C |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 240 W PD |
| Obsługiwana prędkość transmisji: | ![]() |
| Wybrane cechy: | Plug & Play |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Waga: | 0.003 kg |
| Wymiary: | 33 x 13 x 7 mm |
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Osoba odpowiedzialna
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
- Producenci
