-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
DATA BLOCKER A1056ABK01 USB-A/USB-A 2 SZT. UNITEK
Symbol:
A1056ABK01
35.00
35.00
35.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.032 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4894160059512 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
A1056ABK01 to Data Blocker USB-A marki UNITEK (zestaw 2 szt.), który blokuje transmisję danych podczas ładowania w miejscach publicznych, chroniąc przed kradzieżą informacji. Umożliwia przesył zasilania do 10 W (5V/2A), zapewniając bezpieczne ładowanie. Kompaktowa, aluminiowa konstrukcja sprawia, że jest wygodny do noszenia i kompatybilny z szeroką gamą urządzeń USB-A.
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Rodzaj złącza: | Przejście : Wtyk USB-A / Gniazdo USB-A |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 10 W |
| Obsługiwana prędkość transmisji: | ![]() |
| Wybrane cechy: | Plug & Play |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Waga: | 0.005 kg |
| Wymiary: | 35 x 15 x 7 mm |
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
Konsorcjum Fen sp. z o. o.
Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
gpsr@fen.pl
Osoba odpowiedzialna
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci
