-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KARTA SIECIOWA C18148AGY01-1M USB-C/RJ-45 UNITEK
Symbol:
C18148AGY01-1M
64.00
64.00
64.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.095 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4894160055118 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
Karta sieciowa Unitek C18148AGY01-1M USB-C do RJ-45 umożliwia szybkie i stabilne połączenie przewodowe z siecią Gigabit Ethernet do 1000 Mbps bez użycia dodatkowego adaptera. Obsługuje Thunderbolt 3/4 oraz standardy IEEE 802.3, a aluminiowa obudowa i przewody z czystej miedzi sprawiają, że urządzenie jest wyjątkowo wytrzymale.
| Przewód: | Wtyk USB-C / Wtyk RJ-45 |
| Materiał: | Aluminium |
| Długość przewodu: | 1 m |
| Kolor: | Czarny + Srebrny |
| Wybrane cechy: |
|
| Średnica kabla: | ~ 6 mm |
| Waga: | 0.05 kg |
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
Konsorcjum Fen sp. z o. o.
Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
gpsr@fen.pl
Osoba odpowiedzialna
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci