-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
MONITOR AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL MS-ACT50-4K 5 " DELTA TESTER
Symbol:
MS-ACT50-4K
759.00
759.00
759.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.062 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902887058912 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
Wielofunkcyjny tester kamer AHD, HD-CVI, HD-TVI, kamer analogowych, Speed Dome (PTZ), wyposażony w wiele dodatkowych funkcji, niezbędnych przy uruchamianiu instalacji CCTV
| Standard wizji: | AHD - 8 Mpx @ 15 kl/s , HD-CVI - 8 Mpx @ 12.5, 15 kl/s , HD-TVI - 8 Mpx @ 12.5, 15 kl/s , PAL, NTSC |
| Przekątna matrycy: | 5 " |
| Rozdzielczość nominalna: | 800 x 480 px |
| Regulacja obrazu: | ![]() |
| Funkcja uśpienia: | ![]() |
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Wejście Video: |
|
| Wyjście Video: | ![]() |
| Wejście Audio: | 1 szt. Gniazdo Jack 3.5 mm |
| Wyjście Audio: | ![]() |
| Interfejs RS-485: | PELCO-D/P, SAMSUNG, PANASONIC, LILIN, YAAN, i inne Sterowanie obiektywem motozoom działa wyłącznie po RS-485 Szybkość transmisji (Baudrate) : 600 ... 115200 b/s |
| Praca jako źródło zasilania: |
|
| Zasilanie: |
|
| Szacunkowy czas pracy na akumulatorze: | min. 6.5 godz. |
| Wybrane funkcje: | Tester skrętki komputerowej |
| Obsługa: | Duże, czytelne przyciski |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 50 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 30 % ... 90 % |
| Waga: | 0.42 kg |
| Wymiary: | 184 x 110 x 41 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, niemiecki, portugalski, rosyjski, serbski, turecki, włoski |
| Producent / Marka: | DELTA TESTER |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Osoba odpowiedzialna
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci

