-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
OBUDOWA DYSKU TWARDEGO Y-3036A DiskGuard Raiden, 2.5 " UNITEK
Symbol:
Y-3036A
45.00
45.00
45.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.124 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4894160044570 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
Y-3036A to obudowa 2.5" SATA marki UNITEK umożliwiająca podłączenie dysków HDD i SSD do komputera przez USB-C. Obsługuje nośniki 7 mm i 9.5 mm oraz oferuje transfer danych do 5 Gb/s z wykorzystaniem USB 3.0 i UASP. Beznarzędziowy montaż, funkcja hot-swap i tryb uśpienia zapewniają wygodę oraz energooszczędną pracę.
| Obsługiwane dyski twarde: | 1 x SATA III, 2.5 " |
| Wyjścia: | 1 x USB-C, max. 5 Gb/s |
| Sygnalizacja stanu pracy: | Diody LED |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | Port USB |
| Obudowa: | Desktop, Plastikowa |
| Waga: | 0.08 kg |
| Wymiary: | 131 x 83 x 15 mm |
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Osoba odpowiedzialna
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci