-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
SKŁADANA PODSTAWKA POD LAPTOPA D1137AGY01 Z HUBEM I CZYTNIKIEM KART SD UNITEK
Symbol:
D1137AGY01
173.00
173.00
173.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.496 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4894160057938 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
D1137AGY01 to składana podstawka pod laptopa z wbudowaną stacją dokującą marki UNITEK, łącząca ergonomię z rozbudowaną łącznością. Oferuje regulację w 9 poziomach, wyjście HDMI 4K@60Hz, porty USB 5 Gb/s oraz zasilanie PD do 100 W. Aluminiowa konstrukcja, czytnik kart SD/MicroSD i funkcja plug-and-play zapewniają wygodną i wydajną pracę mobilną.
| PODSTAWKA POD LAPTOPA: | |
| Możliwość składania: | ![]() |
| Regulacja pochylenia: | 20 ° / 25 ° / 30 ° / 35 ° / 40 ° / 45 ° / 50 ° / 55 ° / 60 ° |
| Maksymalne obciążenie: | 18 kg |
| HUB USB: | |
| Złącza: |
|
| Prędkość transmisji: | 5 Gb/s |
| DANE OGÓLNE: | |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | USB-C - 20 V DC, Power Delivery 100W |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga: | 0.41 kg |
| Wymiary: | 280 x 70 x 27 mm (złożony) 280 x 241 x 245 mm (rozłożony) |
| Długość przewodu: | 60 cm |
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
Konsorcjum Fen sp. z o. o.
Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
gpsr@fen.pl
Osoba odpowiedzialna
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci
