-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
STACJA DOKUJĄCA / KLONUJĄCA DYSKI S1105B01-EU 2 X SATA 2.5 16 TB - 5 Gbps UNITEK
Symbol:
S1105B01-EU
156.00
156.00
156.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.622 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4894160055590 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
S1105B01-EU to stacja dokująca dla dysków 2.5" SATA marki UNITEK, umożliwiająca szybkie podłączanie oraz klonowanie danych bez użycia komputera. Obsługuje dwa dyski SATA III o łącznej pojemności do 16 TB oraz transfer do 5 Gb/s dzięki UASP. Funkcja offline clone, wskaźniki LED i tryb DAS zapewniają wygodne i efektywne zarządzanie danymi.
| Obsługiwane dyski twarde: | 2 x SATA 2.5 - max. 16 TB ( 2 x 8 TB ) |
| Wyjścia: | 1 x USB-C - 5 Gbps |
| Wskaźniki LED: | Transfer danych, Postęp klonowania offline ( 25 %, 50 %, 75 %, 100 % ) |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 5 V DC, 2 A (zasilacz w komplecie) |
| Materiał: | Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.25 kg |
| Wymiary: | 132 x 93 x 93 mm |
| Długość przewodu: | 100 cm - Przewód USB-A / USB-C 100 cm - Przewód USB-C |
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
Konsorcjum Fen sp. z o. o.
Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
gpsr@fen.pl
Osoba odpowiedzialna
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci