-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
UPS DAHUA PFM3350-1000
Symbol:
69481
| Wpisz swój e-mail |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 21 |
| Dostępność |
|
| Waga | 44.04 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6937552481916 |
| Zostaw telefon |
UPS DAHUA PFM3350-1000
Model: PFM3350-1000
Najważniejsze cechy:
- Szeroki zakres napięcia wejściowego 170-280 VAC - stabilna praca nawet przy wahaniach sieci.
- Cicha praca dla maksymalnego komfortu użytkowania.
- Cyfrowa stabilizacja napięcia zapewniająca bezpieczne zasilanie urządzeń.
- Szybkie ładowanie - pełna gotowość już w 4 godziny.
- Błyskawiczne przełączanie (4-8 ms) gwarantujące ciągłość pracy.
- Kompleksowa ochrona: przed przeciążeniem, zwarciem, przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Napięcie wejściowe | 170-280 VAC |
| Prąd wejściowy | 4,8 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy | ≥ 0,6 |
| Typ wtyczki | Standard europejski |
| Długość kabla zasilającego | 1,2 m |
| Standard gniazd wyjściowych | Standard europejski |
| Liczba gniazd wyjściowych | 2 |
| Moc znamionowa | 1000 VA / 600 W |
| Certyfikaty | CE LVD, CE EMC (zgodność z normami europejskimi) |
| Napięcie wyjściowe | 230 VAC (domyślnie) |
| Prąd wyjściowy | 4,6 A |
| Częstotliwość wyjściowa | 50/60 Hz |
| Czas przełączania | 4-8 ms |
| Kształt napięcia wyjściowego | Tryb sieciowy: czysta sinusoida; tryb bateryjny: symulowana sinusoida |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Typ baterii | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
| Pojemność baterii | 1 × 9 Ah |
| Prąd ładowania | 0.041666666666666664 |
| Napięcie ładowania (maks.) | 13,7 V / szt. |
| Czas ładowania | 4-6 godzin (do 90%) |
| Sygnały dźwiękowe | Alarmy dla trybu bateryjnego, niskiego poziomu baterii, przeciążenia, błędu |
| Temperatura pracy | 0 °C do +40 °C |
| Wilgotność pracy | 0-90% (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | -15 °C do +55 °C |
| Wilgotność przechowywania | 0-90% (bez kondensacji) |
| Wymiary urządzenia | 298,4 × 101,5 × 142,2 mm |
| Wymiary opakowania | 342 × 142 × 223 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Waga netto | 4,9 kg |
| Waga brutto | 5,1 kg |
| Wskaźniki LED | Zielony (sieć), żółty (bateria), czerwony (błąd) |
| Zabezpieczenia | Przed przeciążeniem, przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem |
| Zdolność przeciążeniowa | Automatyczne wyłączenie przy przeciążeniu |
| Wentylator | Brak (cicha praca) |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci