-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
WIELOFUNKCYJNY TESTER CCTV CS-H7-70H DELTA TESTER
Symbol:
CS-H7-70H
2007.00
2007.00
2007.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.112 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902887004261 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
Wielofunkcyjny tester kamer AHD, HD-CVI, HD-TVI, IP, kamer analogowych, Speed Dome (PTZ), wyposażony w wiele dodatkowych funkcji, niezbędnych przy uruchamianiu instalacji CCTV
| Standard wizji: |
|
| Wyświetlacz: | 7 " - pojemnościowy ekran dotykowy, 1280 x 800 px |
| Wejście Video: |
|
| Wyjście Video: |
|
| Port LAN: | 2 szt. - Współpraca z kamerami i switchami PoE |
| Wejście Audio: | 1 szt. Mini Jack |
| Wyjście Audio: | 1 szt. Mini Jack |
| Miernik poziomu sygnału wideo: | ![]() |
| Generator sygnału wideo: |
|
| Porty szeregowe: | RS-485 |
| Protokoły: | Obsługa ponad 30 protokołów RS485 : Pelco-D, Pelco-P, YAAN, YAAN-O, YAAN-1, SAMSUNG, PANASONIC, Lilin-FAST, Lilin-MLP2, MOLYNX, MINKING A01, Fastrax, CBC, LC-NEW, WV-CS850, SONY-EVI, LG-MULTIX, DAT-SD, VICON, Vcltp, DH-YTC 06, Santachi, Bosch OSRD, TeleEye DM2, HD 600, Hikvision, KALATEL ASC, AD 168(M-B), SAMSUNG SPD, Siemens, Cohu, MINKING B01, ALEC |
| Prędkość transmisji: | 150, 300, 600, 1200, 2400, 4800, 9600, 19200, 38400, 115200 b/s |
| Test skrętki lub linii telefonicznej: | Test połączenia kabli UTP lub telefonicznych, zakończonych wtykiem RJ-45 |
| Test linii RS-485, RS-232: | Testowanie danych z urządzenia sterującego (komendy są wyświetlane hexadecymalnie) |
| Moduł Wi-Fi: | 2.4 GHz |
| Identyfikacja przewodu w wiązce: | ![]() |
| Test audio: | ![]() |
| Multimetr cyfrowy: | ![]() |
| Pomiar mocy optycznej: | ![]() |
| VLS (VFL) - wizualny lokalizator uszkodzeń włókien światłowodowych: | ![]() |
| Reflektometr TDR: | Wykrywanie i lokalizacja miejsca przerwania kabla (tylko UTP) |
| Praca jako źródło zasilania: |
|
| Zasilanie bateryjne: |
|
| Szacunkowy czas pracy na akumulatorze: | max. 10 godz. |
| Obsługa: | Menu graficzne - sterowanie dotykowe oraz za pomocą przycisków |
| Wybrane funkcje: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 50 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 30 % ... 90 % |
| Waga: | 0.94 kg |
| Wymiary: | 242 x 157 x 46 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, niemiecki, portugalski, rosyjski, serbski, turecki, włoski |
| Producent / Marka: | DELTA TESTER |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Osoba odpowiedzialna
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci

