-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
ZESTAW BEZPRZEWODOWY KLAWIATURA I MYSZ OPTYCZNA T054AGY01-US, 1600 dpi QWERTY 2.4 GHz UNITEK
121.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.83 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4894160059772 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
T054AGY01-US to bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy marki UNITEK pracujący w paśmie 2.4 GHz, zapewniający stabilne połączenie do 10 m i wygodną obsługę plug-and-play. Ergonomiczna, cicha klawiatura oraz mysz z regulacją DPI (800/1200/1600) gwarantują komfort pracy i precyzyjne sterowanie. Inteligentne tryby oszczędzania energii oraz szeroka kompatybilność sprawiają, że zestaw idealnie nadaje się do biura i domu.
| MYSZ BEZPRZEWODOWA: | |
| Rozdzielczość: | 800, 1200, 1600 dpi (regulowane) |
| Sensor: | Optyczny |
| KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA: | |
| Układ klawiatury: | QWERTY |
| Mechanizm klawiatury: | Mechanizm nożycowy |
| Wybrane cechy: |
|
| DANE OGÓLNE: | |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Zasięg: | 10 m |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Waga: |
|
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
Osoba odpowiedzialna
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
- Producenci