-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ZESTAW TERMINATORÓW CS-TER-11/20 DO TESTERÓW CCTV DELTA TESTER
Symbol:
CS-TER-11/20
344.00
344.00
344.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.244 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902887081675 |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
Zestaw terminatorów CS-TER-11/20 jest dodatkowym akcesorium do testerów CCTV serii CS-Hx, CS-Rx oraz CS-NT
Terminatory o nadanych numerach ID w zakresie 11 ... 20 umożliwiają szybką i wygodną identyfikację przewodów zakończonych złączami RJ-45
Tester po przyłączeniu do niego przewodu Ethernet z założonym na końcu terminatorem, wyświetli na ekranie numer ID danego terminatora
| W opakowaniu: | 10 szt. |
| Złącze: | Gniazdo RJ-45 |
| Waga: | 0.02 kg |
| Wymiary: | 54 x 27 x 22 mm |
| Producent / Marka: | DELTA TESTER |
| Gwarancja: | 2 lata |
Dane producenta
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Osoba odpowiedzialna
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci